Czytadełko

O książkach dla dorosłych i dla dzieci

O mnie

Izabela Raducka-Dąbrowska

***

Kontakt ze mną jest możliwy poprzez e-mail: izabela.raducka@gmail.com

Cieszę się teraźniejszością, spoglądam z nadzieją w przyszłość.

Od 2009 roku prowadzę blog o książkach. Do 2019 roku istniał on pod adresem: http://czytadelko.blox.pl

Usunięcie platformy blox.pl zmusiło mnie do przeniesienia się na wordpress, zmiany nazwy bloga i skasowania co niektórych treści.

W każdym razie przez lata pisania moje życie zmieniło się totalnie. Zmieniłam się ja i siłą rzeczy zmieniło się to miejsce. Zaczynałam w 2009 roku jako beztroska studentka pierwszego roku bibliotekoznawstwa, która wierzyła w to, że jej życie na zawsze zostanie związane z książkami. Miałam mnóstwo czasu na czytanie i wykorzystywałam to jak tylko mogłam, czytając często kilkanaście książek miesięcznie. Życie jednak lubi zaskakiwać i dziś moja praca daleko odbiega od pracy bibliotekarki. W dodatku jestem mamą, co uważam za swoją najważniejszą rolę.

Dziś już nie tak jak w 2009 roku: „Z kubkiem herbaty lub gorącej czekolady. W towarzystwie muzyki, śpiewu ptaków lub w całkowitej ciszy, którą uwielbiam. Na zielonej trawce, na plaży, w tramwaju lub w łóżku przed snem. Przenosząc się do innych krajów, wymyślonych krain czy czytając o ludziach podobnych do mnie. W każdym miejscu, w każdych okolicznościach, o każdej porze staram się znaleźć czas na dobrą książkę.” Dziś po prostu staram się czytać. Sobie i dziecku.

***

Teksty umieszczone na stronie są mojego autorstwa,proszę o niekopiowanie ich bez mojej zgody!

%d blogerów lubi to: